Hakkımızda

Torun Kardeşler Cam, 1994 yılında iş hayatına başlamıştır. Şirketimiz bugünkü şöhretini 1990’lı yıllardan günümüze dek süregelen yoğun çalışma hayatı ile elde etmiş ve ülkemizin önde gelen cam işleme fabrikalarından biri olmuştur.

0
FARKLI ŞEHİRDE
0
METREKARE CAM ÜRETİMİ
0
ALÜMİNYUM PROFİL

Torun Kardeşler Cam ;düz cam, Isıcam, temperli cam, lamine cam ve aluminyum profiller başta olmak üzere inşaat sektöründe kullanılan her tip mimari camı ve profili işleme kapasitesine sahiptir.

Uluslararası müşteri portföyüne sahip bir aile şirketi olan Torun Kardeşler Cam ; hizmet verdiği müşterilerine ürün ve hizmetinin kalitesini artırabilmek amacıyla ; çalışanlarına, makine parkur ve ekipmanlarına ciddi yatırımlar yapmaktadır. Bu doğrultuda cam işleme kapasitesinin artırılması için devreye alınan yeni makine ve ekipmanlar ; Firmamızın farklı pazarlarda hızlı büyümesine katkı sağlamaktadır.

Dünya Devleriyle Çalışıyoruz

Torun Kardeşler Cam ; Şişecam Düzcam, AGC, Guardian, Pilkington, Saint Gobain ve Vitro Glass gibi yüksek kaliteli düz (float) cam üreticilerinden cam temin ederek, müşterilerine ve projelere her türlü mimari camı (güvenlik, ısı ve güneş kontrollü çift camlar, dekoratif camlar, ses kontrol camları, ve satin camlar) sağlayabilmektedir.

Kalite Tesadüf Değildir

Yılların birikimi ile harmanlanan yönetim anlayışımızla her biri yüksek üretim standartlarına göre eğitim almış, gelişim odaklı, ehil, maharetli ve dünya standartlarında bir işgücü oluşturduk.

Torun Kardeşler Cam, kalite ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığı ve son nesil üretim teknolojisiyle küresel çapta büyük miktarlardaki cam siparişlerini karşılayabilecek noktaya ulaşmıştır.

Vizyonumuz

Torun Kardeşler Cam olarak temel hedefimiz bölgesel ve uluslararası seçkin projelerde yer almak ve sınırlarını Türkiye dışına taşıyarak uluslararası anlamda rekabetçi olmaktır.

Misyonumuz

Güvenlik, sağlık ve çevre gibi kritik öneme sahip konulardaki yaklaşımımızı ilkelerimiz belirlemektedir. Aynı ilkeler müşteri ve çalışanlarımızla olan ilişkilerimizin için de tek referans noktamızdır.